Alan Memnun Satan Memnun!

LIBERTY

Eğitim, Öğretim, Spor, Kültür, Yayımlama, Tv Ve Radyo Programları Yapım, Fotoğrafçılık, Tercüme Hizmetleri / Sınıf 41
10.000 TL +KDV

Marka Başvuru Tarihi: 31.12.2013 Marka Başvuru Numarası: 2013/109128 MARKA DURUMU : TESCİLLİ 41.sınıfta tescilli emtialar: Eğitim ve öğretim hizmetleri. Sempozyum, konferans, kongre ve seminer düzenleme, idare hizmetleri.Spor, kültür ve eğlence hizmetleri. Dergi, kitap, gazete v.b. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil).Film, televizyon ve radyo […]

Açıklama

Marka Başvuru Tarihi: 31.12.2013

Marka Başvuru Numarası: 2013/109128

MARKA DURUMU : TESCİLLİ

41.sınıfta tescilli emtialar: Eğitim ve öğretim hizmetleri. Sempozyum, konferans, kongre ve seminer düzenleme, idare hizmetleri.Spor, kültür ve eğlence hizmetleri. Dergi, kitap, gazete v.b. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil).Film, televizyon ve radyo programları yapım hizmetleri. Haber muhabirliği hizmetleri, foto-muhabirliği hizmetleri. Fotoğrafçılık hizmetleri. Tercüme hizmetleri.

LIBERTY  MARKASINA AİT DİĞER SINIFLAR:

38. Sınıf : 10.000 TL +KDV

33. Sınıf : 21.000 TL +KDV

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik politikası hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.